...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paltrow dhe Law në një skandal ‘telefonik’

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Paltrow dhe Law në një skandal ‘telefonik’   Thu Jul 09, 2009 1:55 pmYjet e Hollywoodit, përfshirë Gwyneth Paltrow dhe Jude Law, janë në qendër të një skandali masiv telefonik pasi supozohet se mesazhet e tyre në telefon kanë qenë cak i disa hakerëve nga një tabloid britanik.

Aktorët janë në mesin e dhjetëra të famshmëve, përfshirë supermoden Elle Macpherson, dhe disa politikanë britanik, telefonat e të cilëve thuhet se kanë qenë cak i News of the World.

Gazetarët thuhet se kanë pasur qasje në mesazhet me zë të personave të famshëm dhe të pasur dhe i kanë përgjuar ata për të nxjerrë thashetheme për gazetë.

Më herët, redaktori Clive Goodman ishte dënuar me katër muaj, në janar të vitit 2007, për shkak se kishte përgjuar mesazhet me zë të lëna për Princin William.

Kompania që ka në pronë News of the World më herët kishte paguar 1.5 milionë euro personave të ndryshëm të përgjuar, në marrëveshje jashtë gjyqësore. Zëdhënësi i News of the World megjithatë i ka mohuar këto të fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paltrow dhe Law në një skandal ‘telefonik’
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: