...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Së shpejti iPhone OS 3.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Së shpejti iPhone OS 3.1 Empty
MesazhTitulli: Së shpejti iPhone OS 3.1   Së shpejti iPhone OS 3.1 I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 5:27 pm

Së shpejti iPhone OS 3.1 F.0702161314877_m

Kompania Apple pak kohë pas paraqitjes të përditësimit të madh të sistemit operativ iPhone OS është duke përgatitur një version të ri me mundësi shtesë.

Zhvilluesit e regjistruar të Apple tanimë kanë qasje në versionet eksperimentale të iPhone OS 3.1. Softueri i ri sjell mundësi të gjera të editimit të video materialeve në modelin 3G S si dhe opsione shtesë gjatë përdorimit të copy e paste.

Vet sistemi operativ supozohet të lexojë dhe punojë më shpejt, mirëpo nuk dihet nëse këto ndryshime kanë të bëjnë vetëm me modelin më të shpejt 3G S.

Siç kemi shkruar edhe ditë më parë, përdoruesit e të riut iPhone 3G S janë duke u përballë me telashe të shumta me të, tek i cili në disa raste shkaktohet nxehje e tepruar gjatë punës. Madje, tek versioni i bardhë ka sjellë deri tek ndryshimi i ngjyrës mu për këtë fakt.

Data zyrtare e lëshimit për distribucion i iPhone OS 3.1 ende nuk është bërë i ditur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Së shpejti iPhone OS 3.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Së shpejti iPhone OS 3.1
» Së shpejti muzikë pa pagesë për shkarkim
» iPhone ka lëshim të rrezikshëm të sigurisë
» iPhone OS 3.0 në dispozicion
» Palm Pre më i lirë se iPhone

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: