...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja martohet me qen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Gruaja martohet me qen   Wed Jul 08, 2009 5:12 pmNjë grua nga Gana është martuar me qenin e saj sepse ai ka kualitete që ajo i ka parë vetëm në babën e saj të ndjerë.

Gruaja 29 vjeçare Emily Mabou nga fshati Aburi është martuar me qenin e saj 18-muajsh në një ceremoni në të cilën kanë marrë pjesë dy priftë dhe fshatarët kureshtarë, raporton e përditshmja lokale ”Daily Dose”.

Vëllai i saj më i ri David Mabou ka thënë se familja e saj e ka bojkotuar dasmën e saj për të cilën kanë cilësuar si “një hap i marrë për të luftuar vetminë e saj ".

Por zonja Mabou ka thënë: "Që moti kam qenë duke u lutur për një partner të jetës i cili do të ketë të kualitetet e babait tim. Babai ime ishte i butë, besnik dhe i devotshëm ndaj nënës time dhe kurrë nuk e ka lënë vetëm”.

"Kam pasur në lidhje me shumë meshkuj këtu në Togo, dhe të gjithë janë të njëjtë – aventurierë dhe tradhtarë. Qeni im është i butë dhe besnik ndaj meje si dhe më trajton me shumë respekt", ka shtuar “nusja” e re.

E pyetur se si planifikon të rris fëmijë me “burrin” e saj të ri, zonja Mabou është përgjigjur shkurt: “Do të adoptojmë".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gruaja martohet me qen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: