...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messit nuk i bëjnë përshtypje mega-transferët e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Messit nuk i bëjnë përshtypje mega-transferët e Realit   Wed Jul 08, 2009 2:32 pm

Lionel Messi i ka qetësuar ndjenjat e lojtarëve dhe tifozëve të Barcelonës duke thënë se nuk shqetësohet nga super-dyshja e Real Madridit, Kaka dhe Cristiano Ronaldo.

“Unë jam lojtar i Barcelonë dhe më intereson vetëm skuadra ime. Ne ofruam spektakël sezonin e kaluar dhe shpresoj që edhe këtë sezon do ta bëjmë të njëjtën gjë, ose së paku do ta përsëritim një pjesë të asaj që arritëm sezonin e kaluar”.

“E them pa asnjë dyshim se Barcelona është skuadra më e mirë në botë. Ne kemi lojtarë të shkëlqyer dhe për këtë arsye nuk i frikësohemi askujt”.

“Cristiano dhe Kaka janë lojtarë fantastikë, të cilët do ta përforcojnë shumë Madridin. ‘El Clasico’ do të jetë i jashtëzakonshëm kur të vijë koha të luhet- por Barcelona do të fitojë sërish”, ka thënë argjentinasi për “Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Messit nuk i bëjnë përshtypje mega-transferët e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: