...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qeni gëlltit bombën dhe mbijeton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Qeni gëlltit bombën dhe mbijeton   Tue Jul 07, 2009 9:15 amQentë hanë çdo gjë, mirëpo Toby, i cili jeton në kampin ushtarak Bastion, në Afganistan, bashkë me ushtrinë britanike, duhet të ketë kujdes së çfarë ha, sepse disa gjësende në tokë mund të jenë shumë të rrezikshme.

Toby, javën e kaluar ka gëlltitur një gjësend, për të cilin ekspertët mendojnë se bëhet fjalë për eksploziv, bën të ditur Daily Mail.

Pasi ka gëlltitur një substancë toksike, derisa ishte duke nuhatur bombat-dore të punuara nga militantët talibanë, qeni është hospitalizuar.

Veterinarët kanë arritur të nxjerrin “helmin” nga lukthi i tij, dhe i kanë dhënë ilaçe kundër ënjtjes së trurit dhe në këtë mënyrë e kanë shpëtuar atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qeni gëlltit bombën dhe mbijeton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: