...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ip Server me Sxe ne Kosov

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ip Server me Sxe ne Kosov   Mon Jul 06, 2009 8:35 pm

Qe iP per Conter


212.241.221.140

77.68.41.119:27015

10.40.64.177:27015

82.114.86.250

87.118.106.85:27015

213.175.194.46:27015

cs1.ipko.net

cs2.ipko.net

cs3.ipko.net

cs4.ipko.net

cs5.ipko.net

cs6.ipko.net

cs7.ipko.net

85.234.139.137:27015

88.208.244.187:27015

cs1.lubini.com

82.114.82.138:27015

snc1.game-host.org

82.114.80.202:27017

82.114.80.202:27016

94.100.50.27:27016

apple.game-host.org:27015

w4f.game-host.org:27015

w4f.game-host.org:27016

88.208.238.22

88.208.218.137

77.68.42.56

88.208.201.248

212.241.221.140

87.118.106.85:27015
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ip Server me Sxe ne Kosov
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Gjithqka Rreth Counter Strikes-
Kërce tek: