...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Yahoo Messenger 3.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Yahoo Messenger 3.0   Mon Jul 06, 2009 8:21 pm

Yahoo Messenger 3.0 Yahoo Messenger is one of widely used and most popular Instant Messaging Client. Yahoo Messenger is available for Windows and Mac as well. Recently Yahoo Messenger for Mac 3.0 Beta got released. Yahoo Messenger for Mac 3.0 Beta has lots of new features as well fixes for many bugs and issue.This latest release (version 120437) includes several bug fixes that addressed some nagging issues with stealth settings, file transfer, mobile settings, and interoperability with Windows Live Messenger. New Feature list of Yahoo Messenger For Mac 3.0 beta 1) Free voice conversations with other Messenger users on both Mac and Windows. Cheap PC-to-phone calls: make calls from Messenger to landline and mobile phones at 2) Low rates with Yahoo! Phone Out. 3) Receive phone calls: get a phone number for your Messenger and start taking phone calls on your computer with Yahoo! Phone In. Plus, choose your area code! 4) Forward calls and voice conversations to another phone number. 5) Get voicemail by email. 6) Numerous improvements to stability and user experience. download from here Code: \/

http://fdnlinks.com/link/0c37b5c299c6f12b004a07bfe9603056
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Yahoo Messenger 3.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Chat & Programe :: YAHOO Programe-
Kërce tek: