...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows XP Professional Corporate Edition SP3 x86

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Windows XP Professional Corporate Edition SP3 x86   Sun Jul 05, 2009 2:16 am

http://www.h33t.com/details.php?id=d826cd481d4464099b3842e0ddca156fafd722ac&hl=%2Bwindows+%2Bxp+%2Bred+%2Bedition
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Re: Windows XP Professional Corporate Edition SP3 x86   Sun Jul 05, 2009 2:16 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Windows XP Professional Corporate Edition SP3 x86
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Sistemet Operative :: WIndows-
Kërce tek: