...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Voronin i gatshëm të dëshmohet në Liverpool

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Voronin i gatshëm të dëshmohet në Liverpool Empty
MesazhTitulli: Voronin i gatshëm të dëshmohet në Liverpool   Voronin i gatshëm të dëshmohet në Liverpool I_icon_minitimeFri Jun 26, 2009 5:55 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Andriy Voronin, thotë se ai dëshiron të dëshmojë vlerat e tij edhe në Premier League.

Ukrainasi sezonin e fundit e kaloi i huazuar te Hertha Berlin, ku shënoi 11 gola në 20 ndeshje, ndërsa në sezonin e ardhshëm dëshiron të luajë në Liverpool.

“Nuk pata sezon të keq në Gjermani, por po rikthehem për ta fituar Anglinë. Jam njeri i cili kërkon sfida të reja. Është koha të dëshmohem dhe t’u tregoj se e kanë gabim të gjithëve atyre të cilët mendojnë se mund të shënoj gola vetëm në Bundesligë”, ka thënë Voronin.

“Liverpooli është një prej klubeve më të fuqishme në botë. Të luash për këtë ekip është nder për secilin futbollist. E di se nuk do të jetë lehtë, por ndjehem i gatshëm të luftoj për hyrje në ekipin e parë”, ka shtuar ukrainasi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Voronin i gatshëm të dëshmohet në Liverpool
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Deco i gatshëm të qëndrojë në Chelsea
» Benitez: Liverpool më i mirë se United
» Marseille i gatshëm të heqë dorë nga Cana
» LiverpooL WallpapeR
» Torres: Jam i lumtur në Liverpool

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: