...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vieira: Nëse jo tek Inter, do të luaj në Ligue 1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vieira: Nëse jo tek Inter, do të luaj në Ligue 1   Fri Jun 26, 2009 5:53 pm

Patrick Vieira konsiderohet si tepricë te skuadra e Interit, ndërsa trajneri Jose Mourinho e ka nxjerrë në listën e lojtarëve që do të shiten.

“Duhet të takohem me zyrtarët e Interit për të kuptuar se çfarë planifikojnë të bëjnë me mua”.

“Sa më takuan mua, unë vetëm dëshiroj të luaj, qoftë tek Interi ose diku tjetër. Po ashtu duhet të takohem me Mourinhon dhe të marr vesh nëse bëj pjesë në planet e tij. Nëse përgjigja është negative, atëherë do të preferoja të luaj për Ligue 1”, ka thënë francezi.

Për shërbimet e Vieiras janë të interesuara skuadrat franceze, Lyon dhe Paris St Germain.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vieira: Nëse jo tek Inter, do të luaj në Ligue 1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: