...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani ta zëvendësojë Pirlon me Fabregasin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Milani ta zëvendësojë Pirlon me Fabregasin   Fri Jun 26, 2009 1:22 pm

Mediat italiane besojnë se pas shitjes së superyllit Kaka, Milani do ta sakrifikojë edhe mesfushorin Andrea Pirlo për të zvogëluar faturat e larta të pagave, ndërkohë që vendin e tij spekulohet se mund ta zë mesfushori i Arsenalit, Cesc Fabregas.

Trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti, e dëshiron në Stamfrod Bridge ish-lojtarin e tij, ndërsa Blutë janë të gatshëm të paguajnë 28 milionë euro për të fituar shërbimet e mesfushorit italian.

Nga ana tjetër, Arsenali kërkon 35 milionë euro për Fabregas, i cili nëse transferohet në San Siro pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milani ta zëvendësojë Pirlon me Fabregasin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: