...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milan në kërkim të Andre Santos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Milan në kërkim të Andre Santos   Fri Jun 26, 2009 1:19 pm

Milani është në kërkim të mbrojtësit të Corinthians, Andre Santos, ka konfirmuar agjenti i lojtarit, Roberto Queiroz de Andrade.

“Po, është e vërtetë, Milani e kërkon lojtarin. Tash duhet që Corinthians të vendosë”.

“Çmimi i tij? Skuadra do të fillojë nga një vlerë rreth 25-30 milionë euro, mirëpo sipas mendimit tim shumë lehtë do të mbyllej marrëveshja për 20 milionë euro duke përfshirë edhe autorizimin”, ka thënë Andrade për calciomercato.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milan në kërkim të Andre Santos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: