...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shitja e Pirlos varet nga oferta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Shitja e Pirlos varet nga oferta   Fri Jun 26, 2009 1:14 pm

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka njoftuar se Andrea Pirlo nuk bën më pjesë në grupin e ‘të paprekshmëve’ duke thënë se një mega-ofertë do të mirëpritet nga drejtuesit e skuadrës kuqezi.

“Pirlo nuk është në shitje, mirëpo kjo mund të ndryshojë varësisht nga vlera e ofertës”, ka thënë Galliani për “Sky Sport Italia”.

Mesfushori italian kërkohet nga ish-trajneri i tij, Carlo Ancelotti, i cili dëshiron ta transferojë atë në Stamford Bridge.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shitja e Pirlos varet nga oferta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: